Na pět set fanoušků z Brna očekává pardubický hokejový stánek na poslední domácí utkání letošního roku. Brněnská Kometa začíná s Pardubicemi hrát sice až v neděli od 15:30 hodin, bezpečnostní opatření se ale chystají už nyní. Klub upozorňuje návštěvníky na vyšší bezpečnostní opatření zejména proto, aby na utkání dorazili včas.

"Hala bude otevřena již devadesát minut před začátkem utkání, tedy od 15.30 hodin. Hokejový klub si dovoluje fanoušky obou klubů požádat o včasný příchod, neboť u vchodů do arény budou probíhat důkladné bezpečnostní prohlídky. Návštěvníci, u kterých budou nalezeny nepovolené předměty (zejména pyrotechnika a zbraně), nebudou v žádném případě do arény vpuštěni, stejně jako osoby pod zjevným vlivem alkoholu či jiných omamných látek," uvádí HC Dynamo Pardubice.

Utkání bude pod dozorem posílené pořadatelské služby, kamerového systému i policistů. Pořádková jednotka policie navíc bude připravena už na nádraží k doprovodu fanoušků hostí. Nejen pro ně ale platí upozornění, že i nadále platí omezení pro užití zábavní i jiné pyrotechniky v centru města.

"Hokejový klub Dynamo Pardubice předem děkuje všem fanouškům za pochopení bezpečnostních opatření," dodává mluvčí týmu Jan Hrabal.