Po celé tři měsíce se naše výherkyně Renata Kaufmanová z Pardubic zúčastní omlazovací kúry prostřednictvím fotoomlazení. „Proti stárnutí kůže bojujeme kolagenovým ošetřením. Speciální červené světlo působí na buňky a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu. Tomuto procesu říkáme fotoomlazení,“ vysvětlil jeden z provozovatelů pardubického solária Michal Kárych.

Až do konce května navštíví Renata Kaufmanová kolagenárium v Sun City třikrát týdně. Každá z procedur potrvá deset minut.

A jak vlastně kolagenárium funguje? „Kolagenové ošetření bojuje proti příčinám stárnutí kůže přirozeným způsobem zevnitř a aktivuje tělu vlastní přirozený proces omlazení kůže. Speciální červené světlo kolagenových trubic působí na buňky, fibroplasty, a stimuluje je k tvorbě kolagenu a elastinu,“ uvedla Iveta Mňuková, manažerka High Care Centra Sun City.

„Zatím jsem s péčí v Sun City moc spokojená,“ sdělila účastnice projektu Mládneme s Deníkem Renata Kaufmanová.

Součástí ošetření je také vibrační trénink na vibraplate. „Současně probíhající desetiminutový trénink na vestavěné vibrační desce zvyšuje dobrý fyzický pocit. Vibraplate využívá moderní vědecky vyvinutou technologii a funguje na principu přirozených lidských reflexů, kdy rychlým rytmickým vibračním pohybem desky dojde k protažení a následné rychlé kontrakci svalů,“ konstatovala Iveta Mňuková.

„Toto se děje pětkrát až jednadvacetkrát za sekundu v závislosti na nastavené frekvenci. Tento princip svalové stimulace patří v současnosti k nejžhavějším trendům v oblasti krásy a fitness. Trénink je nenáročný a umožňuje komukoliv, bez ohledu na jeho věk či kondici, vykonávat rychlý a efektivní trénink bez námahy kloubů,“ dodala Mňuková.

(msu)