Pracovníci Vodovodů a kanalizací prověřovali, zdali se nejedná o závadu na jednom z kanalizačních systémů. Silnice se tak nakonec přece jen dočká opravy.

Omezení silniční dopravy

1. Silnice I/37
Omezení provozu v úseku mezi obcemi Nasavrky, jižní část, a Ochoz. Práce na silnici, z důvodu vyvážení bahna z rybníka u obce Ochoz.
Doba platnosti omezení do 31. 10. 2007.

2. Silnice I/35
Úplná uzavírka za Moravskou Třebovou u obce Linhartice z důvodu opravy mostu. Objízdná trasa je značena po okolních komunikacích a je na ní omezena rychlost.
Úplná uzavírka do 31. 10. 2007

3. Silnice I/36
Částečná uzavírka vHolicích ve směru na Časy zdůvodu výstavby obchvatu města. Pozor na změny vdopravním značení. Částečná uzavírka do 31. 8. 2007

Uzavírka v Trnové skončila

V úterý skončila částečná uzavírka části Bohdanečské ulice, na níž se prováděla oprava horkovodu. Linky městské hromadné dopravy číslo 6, 18 a některé výpomocné spoje se tak znovu vrátily na svou původní trasu. „Některé zastávky jsme museli dočasně přemístit, takže tato uzavírka mohla způsobit komplikace hlavně cestujícím. Naštěstí šlo pouze o týdenní omezení. O prázdninách je navíc průjezdnost silnic relativně dobrá. Problémy jsme měli snad jen v ulici Karla Šípka, kde je silnice dost úzká a ještě na ní z jedné strany parkují automobily,“ řekl ředitel pardubického dopravního podniku Tomáš Pelikán.