Přihlášky do soutěže Hubněte s Deníkem se nám v redakci začaly hromadit jako houby po dešti, ale ti, co ještě váhají, zda se mají do tohoto projektu zapojit, mají stále šanci být u toho!

Pokud máte pocit, že po vánočních svátcích potřebujete zhubnout do jarních šatů, máte jednu z posledních možností se přihlásit. Uzávěrka je totiž už tento pátek 31. prosince, a to v pravé poledne. Do té doby nám musíte stihnout poslat e–mail na adresu pardubicky@denik.cz. Kromě svého jména a příjmení, telefonního kontaktu a fotografie nezapomeňte připojit také heslo Hubněte s Deníkem.

Soutěže se zúčastní pět lidí z řad čtenářů, které doplní redaktor našeho Deníku.

Ti společně absolvují zcela zdarma dvouměsíční kúru ve Vektor Wellness Clubu v Rokycanově ulici v Pardubicích.

„Sestavíme vám individuální program na míru, budeme se o vás starat, budeme s vámi pracovat na dosažení vašich cílů. Součástí programu je úvodní diagnostika. Zjistíme, jak jste na tom a kam se chcete dostat. Konzultace s odborníkem má také za úkol zjistit váš aktuální zdravotní stav, celkovou úroveň kondice a přesné složení těla,“ zve partu soutěžících Gabriela Kristlová z Vektor Wellness Clubu.

Osmitýdenní program pak také soutěžícím zajistí flexibilitu, nebo–li posouzení, jakých pohybů je člověk schopen v porovnání výkonů s věkem, váhou a dalšími kritérii.

Dále tady soutěžícím zjistíme, které svaly je nutno protahovat a které naopak posílit. „Osobní kondiční trenér pak se všemi probere cíle, jaké by rádi zvládli a za jak dlouho,“ uzavírá Gabriela Kristlová.