Celkem jedenáct pardubických sportovců se v srpnu sešlo ve fotoateliéru, aby propůjčilo svoji tvář novému projektu, který připravilo město Pardubice ve spolupráci s nejúspěšnějšími sportovními kluby v našem městě.

Město sportu

„Cílem projektu Všichni za Pardubice je zviditelnění nejúspěšnějších sportovních klubů a samotných sportovců. Jsme Městem sportu a tímto projektem chceme všem připomenout, jak úspěšné reprezentanty tady máme," řekl náměstek primátorky František Brendl.

Dryml i Salfický

Na jedné fotografii se tak například sešli plochodrážní mistr Evropy Aleš Dryml, olympijský medailista a dvojnásobný mistr světa v ledním hokeji Dušan Salfický, mistryně světa v orientačním běhu Martina Zvěřinová, akademický mistr světa ve florbale Martin Zozulák, nejmladší přemožitelka kanálu La Manche Lenka Štěrbová nebo basketbalový reprezentant Petr Bohačík.

Křest bannerů

Slavnostní představení projektu a křest bannerů, které následně najdete na pardubických sportovištích, se odehraje ve čtvrtek 26. září od 19.45 hodin na Pernštýnském náměstí při třídenní prezentaci sportovních klubů a organizací. Zde se také odehraje autogramiáda všech jedenácti vybraných sportovců.