Pardubický kraj ve spolupráci se Senior Pasy, které poskytují seniorům řadu zajímavých slev a výhod, připravil seniorům z celého kraje odpoledne plné hudby a dobré nálady.  Návštěvníci, kteří na akci přijeli ze všech koutů Pardubického kraje, vytvořili skvělou atmosféru a užili si bohatý program.

Změny klimatu nutí zemědělce k adaptaci
Změny klimatu ovlivňují pěstování plodin v Pardubickém kraji

 Na začátku akce je přivítal radní Pardubického kraje zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor Pavel Šotola: „Pardubický kraj každoročně podporuje aktivity pro seniory. Víme, že setkávání a společné trávení volného času dobře působí nejen na duši, ale i na celkový zdravotní stav. Kromě toho myslíme i na ty, kteří už aktivní být nemohou a potřebují terénní péči, aby mohli zůstat ve svém domácím prostředí. Dostupnost těchto služeb je jednou z priorit Pardubického kraje,“ dodal Pavel Šotola. 

Následně si mohli senioři poslechnout písničky zpěváka, textaře a skladatele Josefa Sochora. O dobrou náladu se postaral muzikálový zpěvák Bohuš Matuš, který seniory prostřednictvím známých písní vrátil do mladých let.

Mohlo by bás zajímat: Most v Rosicích čeká prohlídka. Jeho stav byl ohodnocen třetím nejhorším stupněm

Zdroj: Michal Žampach