Hlasovací internetovou soutěž o nejsympatičtější účastnici vyhrála někdejší účastnice soutěže Česko – Slovenská SuperStar Leona Šenková. Její fanoušci ji „naklikali“ přes tisícovku hlasů a katapultovali ji na vítězství.

Na pátečním závěrečném setkání pak od vedení Vektor Clubu dostala půlroční permanentku na vstup do zmíněného „fitka“. Začínající zpěvačka pak na oplátku svým hubnoucím kolegyním a šéfce Vektor Wellness Clubu Gabriele Kristlové věnovala CD se svými písněmi.

S prázdnou však neodešla žádná ze soutěžících. „Přestože hlasování na internetu vyhrála Leona, my jsme se rozhodli, že obdarujeme i soutěžící, která zhubla nejvíce kilogramů. A tou je Monika Teplá. Během dvou měsíců shodila více než osm kilo! Od našeho sponzora tak dostane mobilní telefon,“ uvedla Gabriela Kristlová.

Pro zbylé soutěžící ženy včetně Jaroslavy Šidlichovské, která před dvěma týdny musela ze zdravotních důvodů soutěž opustit, nachystal Vektor Club jednodenní permanentky. „Za snahu, kterou zde po osm týdnů ženy prokazovaly si zaslouží alespoň malou odměnu. Jednodenní poukázku si u nás mohou konečně 'vychutnat' po svém,“ dodala s úsměvem Kristlová.

Drobné dárky a upomínkové předměty pro soutěžící ženy připravil také náš Deník.