Sedmnáctiletý chlapec je v policejní databázi pohřešovaných už od 28. února. Naposledy byl viděn v pondělí 27. února okolo 23. hodiny v baru v Pražské ulici v Přelouči. Zoufale chlapce hledá i jeho rodina. Vypátrat se ho nedaří ani policii, ale ani dobrovolníkům. Pátrací akce organizuje jeho bratr, zatím ale bezvýsledně.

Více informací z policejní databáze ZDE. Je-li odkaz neaktivní, pátrání bylo odvoláno

Do středečního pátrání se zapojil i vrtulník s termovizí, který pročesával oblast mezi Přeloučí, Chvaleticemi, Zdechovicemi a Cholticemi. Na zemi se do akce zapojilo několik desítek dobrovolníků a dobrovolní hasiči ze Zdechovic a Přelouče. Dobrovolníci vyrazili pátrat podél řeky s jasnými pokyny a jsou po dobu pátrání spojeni vysílačkou s vrtulníkem.

Pohřešovaný mladík je 175 cm vysoký, hubené postavy a má krátké hnědé vlasy. Je oblečený celý v černém, na nohou má červené zimní kotníkové boty Nike Jordan.

Pátrání po sedmnáctiletém chlapci z Přelouče pokračuje, 15. března.
Mladík z Přelouče je už dva týdny nezvěstný. Ve středu je další pátrací akce

„Objeli jsme všechny soukromé kamery, co mají lidi a firmy v okolí, abychom zjistili, jestli se někde pohyboval a v jaký čas," dodal bratr pohřešovaného. Zatím jedinou stopou je bunda, která byla nalezena na mostě přes Labe nedaleko Přelouče, jemuž místní říkají Plyňák.