O nové obory je značný zájem

„Soukromá škola musí být vždy o krok napřed. Proto jsme na příští školní rok připravili dvě velmi atraktivní novinky v našem vzdělávacím programu. Jde o nové obory – Public Relations, média a marketingová komunikace a Specialista na wellness a lázeňství,“ uvedl ředitel společnosti Josef Krčil.

„Už nyní je znát, že o tyto obory bude značný zájem. V okolí jsou hned troje lázně, kde se mohou absolventi uplatnit, nemluvě o boomu hotelů, které nabízejí nejrůznější wellness služby. Těmto zařízením bychom chtěli dodávat kvalifikované sportovní a relaxační maséry,“ upřesnil ředitel školy Bohumír Blažek. „Pokud chce být dnes společnost úspěšná, bez kvalitních odborníků na média, PR či marketing se neobejde,“ doplnil Bohumír Blažek.

Víceoborová střední škola s osmnáctiletou tradicí nabízí i možnost čtyřletého denního maturitního studia v programech Gymnázium – živé jazyky a Ekonomické lyceum. „Zájemci u nás mají možnost absolvovat také tříleté denní studium na vyšší odborné škole,“ řekl Josef Krčil.

Kvalitní nabídka cizích jazyků

Škola se může pochlubit rovněž kvalitní a nezvykle širokou nabídkou cizích jazyků. „Studenti si mohou vybrat dokonce z deseti cizích jazyků včetně arabštiny, čínštiny a japonštiny,“ dodal Blažek.