Na Daniela Landu s Pardubickým deníkem zadarmo

Daniel Landa oficiálně ohlásil návrat na koncertní pódia! V listopadu 2014 představí velkolepou show Žito Tour 2014 s celkem čtyřmi koncerty v Ostravě, Pardubicích, Brně a Praze. Daniel Landa se narodil 4. listopadu 1968 v Praze. Roku 1990 se oženil s Mirjam Müller, původem z Německa. Spolu vychovávají dcery Anastázii (1998) a dvojčata Roxanu a Rozálii (2003). V roce 1988 absolvoval na pražské konzervatoři obor hudebně-dramatický. Hrál ve filmech – Proč, Černí baroni… Sám Landa alias Žito spatřuje v přípravách unikátního projektu začátek realizace své mystery show. Pardubický koncert se koná v úterý 25. listopadu od 20 hodin v Aréně Pardubice. Soutěžte o lísty.

Na představení Michala Nesvadby můžete do pardubického kina Dukla zcela zdarma

Představení oblíbeného herce Michala Nesvadby „Michalovi mazlíčci aneb Michale, když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že jsi už dospělý!" se koná v pardubickém kině Dukla tuto sobotu 22. listopadu od 10:30 hodin. Michal si myslí, že už je moc velký na to, aby si hrál s dětmi. Jeho „plyšáci", největší mazlíčci, ho ale přesvědčí o tom, že z malého kluka ještě nevyrostl a hrát si s nimi může klidně dál. Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Víte, koho má Michal opravdu moc rád, je jeho Miláček a vy ho dobře znáte…?

Vyhrajte lístky na Sto zvířat – speciální dvojkoncert pro malé i velké v ABC klubu!

K CD Tlustej chlapeček se včelou v kalhotách je pro Pardubice připraven speciální dvojkoncert, kdy kapela Sto zvířat předvede kompletní albové menu, doplněné o pár starých hitovek. Tento speciální dvojkoncert se koná v sobotu 22. listopadu v ABC Klubu Na Olšinkách a bude mít odpolední od 15 hodin („pro malý děti") a večerní verzi od 20 hodin („pro velký děti"). Všechny čeká nejen výpravná scéna, nové písně, milí hosté, ale i spousta dalších překvapení. Probuďte ve vašem dítěti zvíře! Soutěžte o dvě vstupenky!

Podmínky soutěže najdete v dnešním tištěném nebo elektronickém vydání Pardubického deníku. Uzávěrka všech soutěží je 21. listopadu 2014 v 10:00 hodin.