Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Uzavírky silnic omezí dopravu v Pardubicích a Sezemicích

Pardubice/Sezemice – Omezení se týkají i pardubické křižovatky U Trojice. Rozšiřuje se tam silnice.

3.7.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jiří Sejkora

Dvě klíčové uzavírky silnic první třídy povolil v nejbližších dnech Krajský úřad Pardubického kraje. Na problémy se musí připravit řidiči v Pardubicích i Sezemicích.

V centru Sezemic se od 7. do 20. července kvůli rekonstrukci silnice I/36 zcela uzavře její stometrový úsek. Pardubice zase musí počítat ve dnech 4. až 9. července s částečnou uzavírkou silnice I/37 U Trojice, kde se bude zakládat pilotová stěna kvůli rozšíření této komunikace.

„Silnice I/36 se v Sezemicích úplně uzavře na stometrovém úseku mezi okružní křižovatkou a křižovatkou se silnicí II/298 včetně této křižovatky," uvedla Kateřina Procházková Skůpová z oddělení komunikace pardubického krajského úřadu. V Pardubicích bude částečně uzavřen stometrový úsek silnice I/37 mezi mimoúrovňovou křižovatkou Závodiště a mimoúrovňovou křižovatkou Palackého v místě U Trojice.

Kyvadlový provoz

„Silniční provoz bude převeden na volnou část silnice a bude veden kyvadlově. Řídit jej budou v pracovní době zaměstnanci zhotovitele stavby, mimo pracovní dobu pak bude silniční provoz řízen přenosným dopravním značením a mobilní semaforovou soustavou. Objízdná trasa není stanovena," vysvětlila Kateřina Procházková Skůpová.

Objízdné trasy při uzavírce silnice v Sezemicích

Objízdná trasa pro vozidla 
nad 3,5 tuny:
Objízdná trasa bude vedena po silnici I/35 přes Chvojenec, Holice, Vysokou u Holic na silnici II/322 přes Dolní Roveň, Dašice do Pardubic, obousměrně.

Pro vozídla do 3,5 tuny:
Objízdná trasa pro směr Holice – Pardubice je navržena přes Dašice, obousměrně.
Objízdná trasa pro směr Býšť – Pardubice je navržena přes obce Rokytno, Sezemice, Dříteč, Němčice a Staré Hradiště, jednosměrně.
Objízdná trasa pro směr Pardubice – Býšť je navržena přes obce Dašice, Časy, Choteč, Rokytno, jednosměrně.

Autor: Lukáš Dubský

3.7.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Proti proudu času zdarma k oslavám Mezinárodního dne archeologie

Ilustrační foto

Pardubice se rozloučí s dostihovou sezonou

Pravý břeh Labe zůstane klidovou zónou. Stavět se nebude

Pardubice – Obyvatelé Pardubic už znají budoucí podobu pravého břehu Labe. Nejzásadnější změnou je nová lávka přes řeku, vybudování informačního systému či doplnění městského mobiliáře. Vzniku nové zástavby určené k bydlení se starousedlíci a ekologové obávat nemusí.

Fotbal a škola. Zkusili si to i v Kanadě

Pardubice – Plnit si povinnosti na fotbalovém hřišti a zároveň i ve škole se vyplácí. O tom dobře vědí hráči Regionální fotbalové akademie Pardubického kraje. Jeden z nich se nedávno dočkal zajímavé odměny, když po úspěchu v „olympiádě“ z anglického jazyka vyrazil na výměnný pobyt do zahraničí. Čtrnáctiletý Petr Beneš týden poznával, jak se žije a trénuje v Kanadě.

Si děláš kozy... No vážně, tři kozy v autě

Pardubice - Kdo viděl film Slavnosti sněženek ví, že koza dovede cestovat autem. I když běžný pohled to opravdu není.

Téma kampaně? Strach dominuje

Pardubický kraj /KOMENTÁŘ/ - Je to v posledních letech již takový kolorit. Politici hledají racionální témata předvolebních kampaní čím dál obtížněji. Viditelné to bylo loni před krajskými volbami, letos se situace opakuje. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení