„Ať se to někomu líbí nebo ne, připadal jsem si v pátek večer jako na Pernštýnské noci. Jen celé město korzovalo ne po historickém centru Pardubic, ale v jeho současném obchodním středu. Potkal jsem tu spoustu lidí, viděl zajímavý program a ještě nakoupil na Vánoce," řekl jeden z návštěvníků páteční AFI Shopping Night Pavel Beránek.
Jednou z hlavních hvězd programu byl zpěvák, herec a moderátor Roman Vojtek.

„Do Pardubic tak trochu patřím díky mé postavě Karla Dvořáka z televizního seriálu Vyprávěj. Jen pořád nevím, kde tu bydlím," vtipkoval.
„V Pardubicích mám  ale spoustu kamarádů v divadle, spolužáků, za kterými občas jezdím," svěřil se Deníku.

„Podobné akce už jsem v obchodních centrech moderoval, ale tato pardubická mi přišla jako jedna z vůbec nejlepších. Asi je to tím, že šlo o noční akci, na kterou přišlo hodně lidí nejen nakoupit, ale také se příjemně pobavit," poznamenal Roman Vojtek.

„Nejsem typ chlapa, kterého by nakupování otravovalo. Rád si jdu něco koupit na sebe a pak klidně s manželkou počkám, až si něco vyzkouší v kabince. Nemám s tím problém," dodal Roman Vojtek.

Skvělí akrobaté

Velký ohlas u diváků mělo i pozoruhodné akrobatické vystoupení provazochodců, při němž se tajil dech, ale též atraktivní módní přehlídka s příjemně rozvernou choreografií a usměvavými modelkami či koktejlový bar.