„V ikonickém areálu od architekta Josefa Gočára budeme ochutnávat desítky vzorků výborných vín od 22 menších i větších vinařství,“ řekl za pořadatele Tomáš Říha.

Program bude zahájen v pátek v 18 hodin Magickým letním večerem s vínem, hudbou a filmem. Vstup na páteční program je zdarma.

Víno, jídlo, hudba

V sobotu v 11 hodin se už festival rozjede naplno. Více než 22 vinařství svými stánky obsadí celé mlýny. Zahrají kapely Jetbeat CZ, Big S, John Hayllor a po 18 hodině vystoupí Marien s Víťou Troníčkem. Chybět nebude ani dobré jídlo, pivo, cider, zmrzlina a další delikatesy.

"Pokud se kdykoliv během dne budete chtít projít, zahrajte si naši hru, která vás provede po parádním parku Na Špici v těsném sousedství Automatických mlýnů," dodal Tomáš Říha. Vstupné na sobotu je 100 Kč v předprodeji, 130 Kč na místě. Součástí vstupného je degustační sklenička, u vstupenek zakoupených v předprodeji naplněná vínem.

Vzhledem k tomu, že stále platí určitá omezení kvůli koronaviru, vstupenek je k dispozici omezené množství. Pokud chcete mít jistotu, že se festival dostanete, vstupenky si kupte předem na www.na-vino.cz.