V Pardubickém kraji o prvenství bojovaly čtyři vánoční stromy, jeden z každého okresu. Čtenáři nakonec nejvíce hlasů přidělili stromu ze Žďárce u Skutče. 

Strom ve Žďárci u Skutče tak získal nejen vítězství v krajské anketě Deníku.cz, ale také postupuje do celostátního kola, kde se utkají vítězné stromy ze všech krajů republiky. Celostátní kolo hlasování začne v neděli 17. prosince v 20 hodin. Vánoční strom DeníkuVánoční strom DeníkuZdroj: Deník

Nejkrásnější strom získá cenu ve výši téměř čtvrt milionu korun pro svou obec či město: bude moci využít k vlastní propagaci jednu celou stranu v sobotním magazínu Deníku s názvem Víkend. Stranu může zaměřit k propagaci svých akcí, může se pochlubit tím, co obec/město v posledních letech pro své občany vykonala/lo, případně využít na užitečné informace pro návštěvníky a pozvat je k nim do regionu.

Na druhém místě krajského kola skončil strom z Rohovládovy Bělé (okres Pardubice), na třetím je Rohozná (okres Svitavy) a na čtvrtém Ústí nad Orlicí (okres Ústí nad Orlicí).

ANKETA: Vybrali jste nejkrásnější strom v Pardubickém kraji


Nahrává se anketa ...

Vánoční strom Deníku 2023 - termínyCelostátní kolo hlasování - 17. - 20. prosince
Start i konec kola je vždy ve 20.00 hodin. Hlasovat mohou pouze registrovaní čtenáři Deníku.cz, a to jedenkrát každou hodinu.Výsledky ankety Vánoční strom Deníku roku 2023 vyhlásíme v tištěném vydání i na webech 22. prosince.K hlasování jen pro přihlášené čtenáře jsme přistoupili proto, abychom zamezili zmanipulování ankety pomocí robotů. K tomu, abyste se registrovali, však není potřeba platit předplatné. Stačí jen vyplnit e-mail a přihlásit se.

Vánoční poutákZdroj: Redakce