"Ve čtyři ráno ale kromě amorových šípů létal i nábytek, a to když se muž probudil z opileckého limbu a zjistil, že partnerka není doma. Zřejmě ji zkoušel hledat, protože převrátil komplet celý byt vzhůru nohama a u toho neustále křičel. Jediní, kdo jeho volání vyslyšeli, byli sousedé, které mužovo řádění vytrhlo ze spánku," uvedla mluvčí pardubických městských strážníků Lucie Klementová.

Pak už bylo vše na strážnících. Muže podle jejich mluvčí uklidnili a mimochodem u toho zjistili, že se jedná o stejný pár, který den předem ztropil pozdvižení na nádraží, kdy žena chtěla odjet za svými rodiči a muž se jí v tom snažil zabránit.

Muž se pohybuje po celém městě, nejčastěji však na Dukle, na výpadovce směrem na Dražkovice a Chrudim, u nemocnice a párkrát byl zachycen hlídkami i v centru města. Koláž je z dílny MP Pardubice
Známý podvodník řádí v Pardubicích. Láká z lidí peníze a řidičům skáče pod kola

"Následovalo nezřízené zapíjení žalu z osamocení, potom spánek a taky okno jak výkladní skříň. Proto se ráno odehrála výše uvedená scéna. Protože muž měnil nálady, jak na běžícím páse a dokonce vyhrožoval sebevraždou, byl předán do péče zdravotníků," dodala Klementová.

Večer si hlídka strážníků dala repete u jiného případu nešťastné lásky.

Okresní soud v Pardubicích dnes po více než třech měsících znovu řeší kauzu chlapce Adama Vyčítala, který po operaci mandlí před pěti lety v pardubické nemocnici skončil v kómatu.
Já bych na takovém oddělení nesloužil, uvedl znalec ke kauze Adámek

"Tentokrát všichni zúčastnění byli při smyslech a věděli, že vztah je ukončený. Jenže emoce ještě chvíli cloumaly s něžnou polovičkou, která nejprve vyhrožovala použitím okna k vyhození všech věcí, které by jí jen trochu připomínaly jejího expartnera. Nakonec, stejně jako v prvním případě, došlo na výhrůžky sebevraždou," líčí Klementová.

I v tomto případě měla nešťastná láska zakončení u zdravotníků.