Atraktivní je především pojetí hry, lehkost žánru, nadsázka a herecká obsazení. V hlavních rolích se představí Sandra Pogodová, Mojmír Maděrič, Miluše Bittnerová, Roman Skamene a další. Soutěžte a vyhrajte dva lístky na tuto inscenaci zdarma! Soutěžní otázka: „Ve kterém filmu hrál Roman Skamene člověka, který se věnoval nelegálnímu prodeji cizích měn nebo bonů?" Své odpovědi zasílejte do desáté hodiny dopolední na e-mail: martina.vosahlova@denik.cz a uveďte jméno, příjmení, telefon (mobil) a heslo: „Dívčí válka".   (pad)

Chcete vyhrát zdarma výjimečný oběd pro dva v choltické zámecké restauraci?

Choltice - Pojďme si připomenout, jak chutná jídlo, které se připravuje poctivými technikami! Tento víkend si v zámecké restauraci v Cholticích, kterou ocenil Zdeněk Polreich, můžete užít jídlo plné chutí. Šéfkuchař pro vás připravil například líčka na červeném víně nebo guláš z mladého choltického beránka zahuštěný chlebem. V dnešní rychlé době plné stresu se pomalu zapomíná na poctivé kuchařské techniky využívané našimi babičkami, proto najdete na jídelním lístku i zámecká medová žebra, certifikovaný regionální Železnohorský produkt. Pokud rádi jíte a máte chuť se projít třeba choltickým parkem a navštívit i zdejší kostel, soutěžte s Pardubickým deníkem o menu pro dvě osoby podle vlastního výběru. Soutěžní otázka zní: „Kterému svatému je zasvěcena kaple choltického zámku?" Odpovědi na otázku zašlete na e-mail martina.vosahlova@denik.cz ve středu dopoledne do deseti hodin. Nezapomeňte uvést své jméno, mobil a heslo „Choltice".   (chp)

Na koncert známého zpěváka Dana Bárty se skupinou Illustratosphere zadarmo!

Pardubice - Populární zpěvák Dan Bárta se skupinou Illustratosphere představí průřez celou svou tvorbou v jednom koncertu. Ten se uskuteční v pardubickém Kulturním domě Hronovická ve čtvrtek 4. prosince od 19 hodin. Návštěvníky jistě potěší i starší skladby. Chcete vyhrát dva volné lístky na tento jedinečný koncert? Tak soutěžte s naším Deníkem. Stačí odpovědět do středeční desáté hodiny dopolední na soutěžní otázku: „Jaké je rodné město Dana Bárty?". Své odpovědi zasílejte na e-mailovou adresu martina.vosahlova@denik.cz a připište své celé jméno, telefon (mobil) a heslo: „Bárta".   (pad)